Знайдіть усі пари натуральних чисел що є розв'язком рівняння 3x+y=10; ДАЮ 50 БАЛЛОВ!


Ответы на вопрос

Отвечает Лёзина Екатерина.

Ответ:

3х+у=10

3х+у-10=10-10

Объяснение:

3х+у-10=0

Кажется так

Отвечает Воронкова Зарина.

Ответ:

Усі пари натуральних чисел :(5,1)(2,2)