Число 2/3 є коренем рівняння 6х + х-3= 0.Знайдіть значення b і другий корінь pівняння. За теоремою

Вієта.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарга Максим.

Ответ:

x=-5/3

Объяснение:

ax²+bx+c=0

6х²+х-3= 0

b=(второй коэффицент)=1

Сумма корней=(минус второй коэффицент)=-1=2/3+x

-1=2/3+x

x=-5/3