1) Знайти п'ятий член а.п. , якщо її перший член 15, а різниця d=0,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Горбаков Александр.

Ответ:

a_{5}= 15,8

Объяснение:

a_{1}=15, d=0,2

a_{n}= a_{1}+(n-1)* d  

n=5;   n-1=5-1=4

a_{5}= a_{1}+4* d

a_{5}= 15+4* 0,2=15+0,8=15,8