Знайдіть похідну складеної функції у=(6-7х)³​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

x = 6/7

Объяснение:

y = (6 - 7x)³

0 = (6 - 7x)³

(6 - 7x)³ = 0

6 - 7x = 0

-7x = -6

x = 6/7