Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції y=x²-3x у точці з абсцисою x⁰=1


Ответы на вопрос

Отвечает Карман Назар.

Ответ:

Объяснение:

по формуле к=f'(x₀)

f'(x)=(x²-3x)'=2x-3

к=f'(x₀)=2*x₀-3=2*1-3=-1