Скільки коренів має рівняння 10x2-7x+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Фархат.

Ответ: 2

Объяснение:

D = 49 - 4*10 = 9 > 0 ⇒ 2 корня

Отвечает Байбекова Малика.

Ответ:

2 корня

Объяснение:

10х2 -7х +1 =0

D= 49 - 40=9

первый корень) х= (7-9)/20 =-0,1

второй корень ) х= (7+9)/20 = 0,8