Два велосипедисти виїхали одночасно з двох сіл, відстань між якими 9 км, і зустрілися через 0,5

год. Визначте швидкість руху кожного, якщо швидкість першого велосипедиста на 1,6 км/год більша. Скласти систему рівняння!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катя.

Відповідь:

1) 9,8 км/час.

2) 8,2 км/час.

Пояснення:

Пусть х - скорость первого велосипедиста, тогда (х-1,6) - скорость второго велосипедиста.

Тогда

х × 0,5 + (х - 1,6) × 0,5 = 9

0,5х + 0,5х - 0,8 = 9

х = 9,8 км/час. - скорость первого велосипедиста.

х - 1,6 = 9,8 - 1,6 = 8,2 км/час. - скорость второго челосипедиста.

Проверка

0,5×9,8 + 0,5×8,2 = 4,9 + 4,1 = 9 км.