Різниця двох чисел 16 а їх сума 26 знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.

Ответ:

х - перше число; у - друге число

х-у=16

х+у=26  Об"єднати знаком система ці два рівняння

х=16+у

х+у=26    Ці теж об"єднати,

а тепер значення х, яке ми знайшли, підставляємо в друге рівняння:

(16+у)=26

16+у=26

у=26-16

у=10   - друге число;

х=16+у

х=16+10=26 - перше число

Объяснение: