Решите уравнение n(n-3)/2=2004


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Відповідь:

Воно вирішується, але тільки якщо ти в 8 і вище класі.

n=(3+√16041)/2

n=(3-√16041)/2

Пояснення:

n(n-3)/2=2004

(n^2-3n)/2=2004

n^2-3n=4008

n^2-3n-4008=0

n=(-(-3)±√(-3)^2-4*(-4008))/2

n=(3±√16041)/2

n=(3+√16041)/2

n=(3-√16041)/2