Помогите пожалуйста За 4 кг персиків і 6 кг полуниці заплатили 320 грн. За 3 кг персиків і 2 кг

полуниці заплатили 180 грн. Знайдіть вартість 1 кг персиків і 1 кг полуниці (надо решить в виде системы уравнений)

Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Соня.
Нехай персик-х; плунтця-у, то маємо:

4х+6у=320|*3
3х+2у=180|*4

12х+18у=960
12х+8у=720

10у=240
у=24

4х+6*24=320
4х=320-144
4х=176
х=44

Ответ: 44грн/кг-персики; 24грн/кг-полуниця

Удачи♥️♥️♥️
Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

44 грн, 24 грн

Объяснение:

Нехай вартість 1 кг персиків х грн, 1 кг полуниці у грн, тоді за умовою

4х+6у=320

3х+2у=180

2х+3у=160 Помножимо на -2

3х+2у=180 Помножимо на 3

-4х-6у=-320

9х+6у=540

5х   =    220;  х=44

3*44+2у=180;  132+2у=180; 2у=48;  у=24

Вартість 1 кг персиків 44 гр., 1 кг полуниці 24 грн.