Чи є розв'язком системи рівнянь x-y=7 x+y=9


Ответы на вопрос

Отвечает Олексин Христя.

Ответ:

х-у=7

+

х+у=9

--------

2х=16

х=8

8+у=9

у=9-8

у=1

(8;1)

Ответ: (8;1)