Приготувати 100г розчину з масою часткою натрій хлориду 5%​


Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Дано:

m(р-ну солі) = 100 г

ω(солі) = 5% або 0,05

m(солі)-?

m(H2O)-?

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну солі)×ω(солі) = 100 г*0,05 = 5 г

m(H2O) = m(р-ну солі) - m(солі) = 100 г - 5 г = 95 г

Відповідь: Для приготуванні 00 г розчину солі із масовою часткою речовини 5% треба взяти 5 г солі та 95 г води.