Найти натуральные решения уравнения: x+y + 4x −y = 13.Помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Левицкий Ваня.

Ответ:

x+y + 4x −y = 13

х+4х=13

5х=13

Отвечает Галкин Семен.

Ответ:

Объяснение:

У вигляді  x+y + 4x −y = 13  задача не має розв"язків .

Думаю , що рівняння може бути таке :   х + у + 4*( х -у ) = 13 , тоді маємо

х + у + 4х - 4у = 13;

5х - 3у = 13 ;    х = ( 3у + 13)/5 . Це рівняння має , наприклад , такі

розв"язки :

( 5 ; 4 ) , ( 8 ; 9 ) , ( 11 ; 14 ) і т. д.