Знайдіть сторони прямокутника, якщо периметр дорівнює 34 см, а довжина діагонали 13см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Makanova Aruzhan.

Ответ:

34÷2=17

a+b=17см

(a;b-стороны прямоугольника)

a²+b²=d² (d-диагональ)

{a+b=17

{a²+b²=13²

ответ:

(a1;b1)=(12;5)

(a2;b2)=(5;12)

(решение системы на фото)