Знайдіть суму перших семи членів геометричної прогресії 2,-6,18​


Ответы на вопрос

Отвечает Святкин Алексей.

b_{1} =2\\\\b_{2} =-6\\\\b_{2} =b_{1} \cdot q\\\\q=\dfrac{b_{2} }{b_{1} } =\dfrac{-6}{2}=-3\\\\S_{7}=\dfrac{b_{1} \cdot(q^{7}-1) }{q-1}=\dfrac{2\cdot[(-3)^{7}-1] }{-3-1} =\dfrac{2\cdot (-2188)}{-4}  =1094\\\\\boxed{S_{7} =1094}