Розв'яжіть рівняння (х-6)(х+6)=-11​


Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Катя.

Ответ:

х = ±5.

Объяснение:

(х-6)(х+6) = -11​

x² - 36 = -11

x² = -11 + 36

х² = 25

х = ±√25

х = ±5

*(х-6)(х+6) - це формула скороченого множення, яка записується так (a-b)(a+b) = a² - b².