Пж срочно!!! функцію задано формулою у = (6x - 3) + 4(0,2x - 1). Знайти значення аргументу, при

якому відповідне значення функцідорівнює - 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.

Ответ:

x =  \frac{4}{6.8}

Объяснение:

6x -3 + 0.8x -4 = -3

6.8x = 4

x = 4 / 6.8