Розв'язати систему рівнянь способом додавання x + 4y =5; x - 2y = -3;​


Ответы на вопрос

Отвечает Прилипко Катя.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

х+4у=5

х-2у= -3

Ответ : ( - ⅓ ; 1 ⅓ ).

Отвечает Nikulesko Vladimir.

Объяснение:

{Х+4у=5

{Х-2у= - 3 |×(-1)

{х+4у=5

{-х+2у=3

+ - - - - - - -

6у=8

У=8/6=4/3

Х+4у=5

Х=5-4у=5-4×4/3=5-16/3=(15-16)/3= - 1/3

Ответ : (-1/3; 4/3)