На дві шапки і три шарфи витратили 1150 г пряжі. Скільки грамів пряжі пішло на одну шапку і скільки

на один шарф, якщо на один шарф потрібно на 50 г пряжі більше, ніж на одну шапку? (Системи лінійних рівнянь із двома змінними) пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Пелагея.

Ответ:

200 г. шапка

250 г.- шарф

Объяснение:

х(г) -шапка

у(г)-шарф

Система уравнений

2х+3у=1150

50+х=у ; (у-х=50)

2х+3(50+х)=1150

5х=1000

х=200 г. - на одну шапку

у=200+50=250 г. - на один шарф