Розв'язвти способом додавання систему рівнянняx+ y = 6x-y = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ренц Александр.

Ответ:

x=4, y=2

Объяснение:

x+ y = 6

x-y = 2

x+y+x-y=6+2

x+x=8

2x=8

x=8÷2

x=4

x=4

4-y=2

x=4

y=2