Обчисліть похідну та її значення в т. Xof(x)=x2 +4x-6 Xo=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

f(x) = x² + 4x - 6

f'(x) = (x²)' + 4 * (x)' - 6' = 2x + 4 * 1 - 0 = 2x + 4

f'(- 2) = 2 * (- 2) + 4 = - 4 + 4 = 0

f'(- 2) = 0