Допоможіть, будь ласка, розв'язати систему рівнянь 7 клас 5(х+2у)-1=6у+2 2(х+6у)-1=7у


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

5(х+2у)-1=6у+2

2(х+6у)-1=7у

5x+10y-1=6y+2

2x+12y-1=7y

5x+10y-6y=2+1

2x+12y-7y=1

5x+4y=3

2x+5y=1

x+0,8y=0,6

2x+5y=1

x=0,6-0,8y

2x+5y=1

2(0,6-0,8y)+5y=1

1,2-1,6y+5y=1

-1,6y+5y=1-1,2

3,4y=-0,2

y=-0,2÷3,4

y=-1/17

x=0,6-0,8×-1/17

x=11/17

ответ:

(x;y)=(11/17;-1/17)