Знайдіть суму та добуток коренів рівнянях2+3x-40=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Дужак Егор.

Ответ:

Объяснение:

х²+3x-40=0​

після формули Вієти

x1*x2=-40     ;   x1+x2=-3

Отвечает Рейх Макс.

ax^2 + bx + c = 0\\\\x_1 + x_2 = -b\\\\x_1 *x_2 = c____________

______________  

x^2 + 3x - 40 = 0\\\\a = 1  

b = 3\;\rightarrow \;-b = -3 сумма корней  

c = -40 произведение корней

Проверка:

\displaystyle x^2+3x-40=0\;\;\;\;\;\boxed{a=1\;\;\;\;b=3\;\;\;\;c=-40}\\\\D=3^2-4*1*(-40)=9+160=\sqrt{169} \\\\x_1=\frac{-3-\sqrt{169} }{2*1} =\frac{-3-13}{2} =\frac{-16}{2}=-8\\\\x_2= \frac{-3+\sqrt{169} }{2*1}=\frac{-3+13}{2}=\frac{10}{2}=5\\\\x_1+x_2=(-8)+5=-8+5=-3\\\\x_1*x_2=(-8)*5=-(8*5)=-40

Ответ: (-3) сумма;  (-40) произведение