F03В ЯКІь рівняння.2. Розв'яжіть систему рівнянь графічним способом:(y +3=x.х+у= 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вольпин Максим.

Ответ:

(y +3=x.

х+у= 5.

у-х=3

х+у=5

у-х=3

у+х=5

2у=8

у=4

у-х=3

4-х=3

х=4-3

х=1

(х,у)=(1;4)