2. У прямокутному трикутнику ABC (<C=90^ ) Сторона АВ дорівнює: а) 7 см; б) 6 см; в) 5 см; г) 4

см. AC = 3 см. ВС= BC = 4 с CM.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Максим.

Відповідь:

5см

Пояснення:

сторона прямокутного трикутника, яка лежить навпроти прямого кута - гіпотенуза. АВ - гіпотенуза. За теоремою Піфагора:

АВ^2= АС^2 + ВС^2

АВ^2= 3^2 + 4^2 = 9 + 16 = 25

АВ=5