Яке з рівнянь є лінійним? поясніть чому. А) x² = 1; Б) -5x = 10; В) x + 1 = x²; Г) -7 = 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Александра.

Ответ:

Б) -5x = 10.

Объяснение:

Рівняння А) x^2 = 1 та В) x + 1 = x^2 - це рівняння другого степеня, або квадратне.

Рівняння Г) -7=4 - це не взагалі не рівняння, адже -7 ніяк не може бути рівним 4.

А от рівняння Б) -5x = 10 - це лінійне.

Отвечает Костицына Маргарита.

Ответ: Б) - 5х=10

Объяснение: Лінійним рівнянням з однією змінною називають рівняння виду ax = b, де х – змінна, а і b – числа