Периметр трикутника дорівнює 24,36 см. Перша сторона на 2 см. більша, ніж друга, а третя -- у два

рази більша, ніж друга. Знайди сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Курганская Анна.

Ответ:

P=a+b+c=24,36\\\\a=b+2\ \ ,\ \ \ c=2b\\\\P=(b+2)+b+2b=24,36\\\\4b+2=24,36\\\\4b=22,36\\\\b=\boxed{5,59}\\\\a=5,59+2=\boxed{7,59}\\\\c=2\cdot 5,59=\boxed{11,18}