Помогите пж Спростити вираз:x(2-x)+(x-2)(x+2)-5x i знайдіть його значення при x= -6


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

x(2-x)+(x-2)(x+2)-5x=2x-x²+x²-4-5x=-3x-4

при х= -6:

-3*(-6)-4=18-4=16