Зранку було продано 28% товару, вдень– удвічі більше, а ввечері–решту 32кг. Скільки всього

кілограмів товару було продано?

Ответы на вопрос

Отвечает Синюков Олег.

Ответ:

200 кг

Объяснение:

1) 28*2=56% - вдень.

2)100%-(56%+28%)=16% - продали ввечері.

3)32:16*100=200 (кг) - товару продано.