Знайдіть значення виразу5d-2, якщо d=4 одна п'ята​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кристина.

Для того, щоб знайти значення виразу (- 5 - d) ^ 2, потрібно відоме значення підставити в сам вираз і обчислити його значення. Тобто отримуємо:

(- 5 - d) ^ 2 = (- 5 - (- 4)) ^ 2;

Розкриваємо дужки. Так як, перед дужками стоїть знак мінус, то при її розкритті, знаки значень змінюються на протилежний знак. Тобто отримуємо:

(- 5 - (- 4)) ^ 2 = (- 5 + 4) ^ 2 = (4 - 5) ^ 2 = (5 - 4) ^ 2 = 1 ^ 2 = 1;

Відповідь: 1.