СРОЧНО!!!!!!! З двох міст, відстань між якими 294 км, назустріч один одному виїхали два

мотоцикліста. Через 2 години вони зустрілися. Знайдіть швидкість другого мотоцикліста, якщо швидкість першого 52 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарев Дима.
1) 294 : 2 = 147 (км/год) швидкість зближення
2) 147 - 52 = 95 (км/год) швидкість другого мотоцикліста