Чому дорівнює сума коренів рівняння x^2-6x-4=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Люда.

х² - 6х - 4 = 0,

1 способ  (через дискременант):

Д = (-6)² - 4*1*(-4) = 36 + 16 = 52,

х1 = (6 + √52)/2 = (6 + 2√13)/2 = 3 + √13,

х2 = (6 - √52)/2 = (6 - 2√13)/2 = 3 - √13,

х1 + х2 = 3 + √13  +  3 - √13 = 6,

2 способ  (по теореме Виета):

х1 + х2 = -р, где р = -6,

значит:

х1 + х2 = 6,

ответ: 6