Середня температура повітря на Чорноморському узбережжі поблизу Одеси становила (Зх) °С. Вода в

морі прогрілася в середньому до (х+2)°С. У скільки разів температура повітря була більшою за температуру води? Запишіть відповідь у вигляді раціонального виразу та знайдіть його значення, якщо: х=8; х=10​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкин Илья.

Ответ:

у 3х/(х+2) раз => у 2 рази

Объяснение:

(3 * 8) / (10 + 2) = 24/12 = 2