Обчисліть значення одночлена :1,6a² ,якщо а=-5;0;-1.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевяков Сергей.

Ответ:

40; \quad 0; \quad 1,6;

Объяснение:

1,6 \cdot (-5)^{2}=1,6 \cdot (-1 \cdot 5)^{2}=1,6 \cdot (-1)^{2} \cdot 5^{2}=\dfrac{16}{10} \cdot 1 \cdot 25=\dfrac{8}{5} \cdot 25=8 \cdot 5=40;

1,6 \cdot 0^{2}=1,6 \cdot 0=0;

1,6 \cdot (-1)^{2}=1,6 \cdot 1=1,6;