Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання. 1) -2x+3y=20 4x+y=152)x+4y=18 2x+8y=20​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Альбина.

Ответ: 1) x=25/14; y=55/7

2) нет решения

Объяснение: