Помогите срочно у меня 7 менут Відомо, що 3ab4 = 6. Знайдіть значення виразу -12a2b8 44 -423 -48

-24

Ответы на вопрос

Отвечает Кававин Данил.

3аb⁴=6⇒аb⁴=6/3=2

-12a²b⁸=-12*(аb⁴)²=-12*2²=-12*4=-48