Доведіть що дане рівняння не має коренів 4(5х-2)-2(5х+2)-10(х+4)=4 помогите пожалуста дам 45балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

4(5x-2)-2(5x+2)-10(x+4)=4

20x-8-10x-4-10x-40=4

20x-10x-10x=4+40+8

0x=52

x=52/0

x немає кореня

Нас так учят