Розв'яжіть будь ласка при якому значенні X значення виразу 5x+9 у 3 рази менше від значення

виразу -3x+9 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Найтов Савелий.

Ответ:

x=-1

Объяснение:

5x+9=(-3x+9)/3⇒5x+9=-x+3⇒5x+x=3-9⇒6x=-6⇒x=-1