Знайдіть значення виразу 2.5•0.4-2=​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобкова Катя.

відповідь 0.9

Объяснение:

2.5 помножити на 0.4 буде 2.9

від 2.9 відняти 2 буде 0.9

Отвечает Косенкова Эля.

Ответ:

-1

Объяснение:

2.5×0.4-2=1-2=-1

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка