Поможіть будь ласка! при яких значеннях змінної дорівнює нулю дріб :1) x+3/7 2)15/x+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Мария.

Ответ:

1) -3/7

2) -15/2

Объяснение:

1) х +3/7 = 0; перенесемо х = 0 - 3/7 = -3/7

2) 15/х + 2 = 0; перенесемо 15/х = -2; перенесемо х = -15/2