Знайти значення виразу - 256х"20" у"16" , якщо 4х"5" у"4" = 3. Цифри в скобочках це степінь СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Георгий.

81

Пошаговое объяснение:

256х^20у^16=(4х^5у^4)^4=3^4=81