Якщо сторони кута дорівнюють 8 см і 12см, то периметр прямокутника дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Кристина.

У прямокутника паралельні сторони рівні

АВ=СД=8 см

АД=ВС=12 см

Периметр - сума всіх сторін

Р=АВ+СД+АД+ВС=8+8+12+12=40 см

Отвечает Trushevska Nikoletta.

Ответ:

Тогда нужно сделать так

(8 + 12) * 2 = 40