Помогите пожалуйста! 1)Розв'язком якої нерівності є число 3: 1. –2x– 1 < 02. –x + 7 > 03.

5х + 1 > 04. x + 8 < 02)Розв'яжіть рівняння: ≤1.Виберіть одну відповідь:х ≥ 2х ≤ 3х ≥ 1х ≤ –33)Розв'яжіть нерівність: -1<≤3.Виберіть одну відповідь:(1; 6](4; 6](–4; 9](–4; 6]

Ответы на вопрос

Отвечает Климовцов Павел.

Ответ:

1)\ \ x_0=3\\\\a)\ \ -2x-1-0,5\\\\\underline {3\in (-0,5\ ;+\infty )}\\\\b)\ \ -x+7>0\ \ \to \ \ -x>-7\ \ ,\ \ x0\ \ \to \ \ \ 5x>-1\ \ ,\ \ x>-0,2\\\\\underline{3\in (-0,2\ ;+\infty )}\\\\d)\ \ x+8

2)\ \ \dfrac{3-x}{2}\leq 1\ \ \to \ \ \ \dfrac{3-x}{2}-1\leq 0\ \ ,\ \ \dfrac{3-x-2}{2}\leq 0\ ,\ \ \dfrac{1-x}{2}\leq 0\ ,\\\\\\1-x\leq 0\ \ ,\ \ 1\leq x\ \ ,\ \ \underline{x\geq 1\ }

\displaystyle 3)\ \ -1