Точка х лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо AX= 2 дм, XB = 62 адм​


Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

Ответ:

AB = 64 дм

Объяснение:

Дано: AX = 2 дм, XB = 62 дм, ​X ∈ AB

Знайти: AB - ?

Розв'язання: За основною властивістю відрізка:

AB = AX + XB = 2 + 62 = 64 дм.