Точка рухається за законом s(t)=7-2t+t^2. У який момент часу швидкість руху точки дорівнює 9 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахтямова Айлина.

Ответ:

1±√3 cек

Объяснение:

9=7-2t+t²

t²-2t-2=0

t=(2±√(4+8))/2=(2±√12)/2=(2±2√3)/2=2(1±√3)/2=1±√3