Два кути трапеції дорівнюють 52° і 124°. Знайдіть два інші її кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Катя.

Ответ:

128° і 56°

Объяснение:

Сусідні кути в сумі дають 180°

Ці кути не сусідні так як не дають в сумі 180°

Третій кут дорівнює 180-52=128°

Четвертий кут дорівнює 180-124=56°

Отвечает Уваров Алексей.

Ответ:

Ци кути не можуть бути внутришни односторонни, тому що вони не дають суми 180 градусив. Тому вони не можуть бути сусидними. Сусид куту 52 градусив буде: 180-52=128 градусив. Сусид куту 124 градусив буде: 180-124=56 градусив. Отже, внутришни односторонни кути це кути А(54 градусив) и В(126 градусив). Инши внутр.одност. це С(126 град.) и D(54 град.) Сподиваюся, я Вам зрозумило написав, якщо ни - пишить комент з низу.

Нехай щастить!!))

Объяснение: