1.знайдіть різницю многочленів 7х²-5х+3 і 7х²+5х-5 2.знайдіть сумму одночленів 7х²-5х+3 і

7х²+5х-5​

Ответы на вопрос

Отвечает Ящук Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

7х²-5х+3 -( 7х²+5х-5)=7х²-5х+3-7x²-5x+5=-10x+8

7х²-5х+3 +( 7х²+5х-5)=14x²-2