У 5-а і 5-б класах навчається 58 учнів, до того ж у 5-а класі на 4 учні більше, ніж у 5-б. Скільки

учнів навчається в кожному класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Макович Арина.

нехай у 5б классі х учнів, тоді у 5а классі х+4. отже учнів разом х+х+4 або 58 за умовою задачі

                  вирішимо рівняння

х+х+4=58

2х+4=58

2х=58-4

2х=54

х=54:2

х=27

отже у 5б классі 27 учнів, а у 5а 27+4=31

Отвечает Банкетов Егор.

Пошаговое объяснение:

нехай x равен сколько участников в 5-б тогда в 5-a=x+4

x+x+4=58

2x=22

тогда в в классе 22+4=26