Який многочлен треба записати вместо * щоб стала тотожність (d+1)×*=d²-4d-5 помгите подалйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорохова Даша.

Ответ:

* = (d - 5)

Объяснение:

Розглянемо праву частину рівняння. Застосуємо метод групування:

d² - 4d - 5 = d² + d - 5d - 5 = d(d+1) - 5(d+1) = (d-5)(d+1)

Повертаємось до лівої частини та підставляємо отриманий результат зправа:

(d+1)×*= (d-5)(d+1)

* = (d-5)(d+1) / (d+1) = d-5

Відповідь: d-5