У VII ст. до н. е. в Північному Причорномор’ї з’являються перші античні міста- колонії. Скільки

століть тому відбулася ця подія?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

VII – 7 столетие до н.э. Цифрами просто (-7).

Сейчас 21 столетие.

21-(-7) = 21+7 = 28(ст.)

28 столетий назад.